Живопис і сіль

Очі

На нашому сайті я вже не раз публікував роботи художників, що створювали свої картини з, здавалось би, самих не придатних для цього матеріалів. Але є серед таких і справжній універсал, що постійно ставить для себе нові художні виклики – сучасний художник Діно Томіка.

На цей раз це буде… сіль! Як же дивовижно виглядаються гігантські сольові полотна на чорному полотні.

Для своєї нової художньої ідеі Діно використовує саму звичайну кухонну сіль. Роботи у майстра виходять надзвичайно реалістичними, хоча матеріал, як зізнається сам автор, дуже ‘’неслухняний’’. Для підсилення ефекту робляться дві фото – з оригінальним варіантом малюнка, а друге – негатив. Чорно-білі акценти виглядають неперевершено!

Мандала

Зазначимо, що Діно має художню освіту, але з самого початку одного жанру йому було замало. Він кожного дня малював і пробував себе у різному – фарби, олівці, пастель, татуювання… Він поставив собі мету знайти особливу прихільність у користувачів соц мереж.

Тигр

Станом на сьогодні у нього більше 100 000 підписників в мережах Facebook, Instagramтощо. І думаю, його вже не зупинити…

Кінь

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>