Захоплюючий живопис Курта Веннера

Курт Веннер
Курт Веннер – американський художник, який працює в жанрі тривимірного вуличного живопису. Коли дивишся на його роботи, інколи важко зрозуміти, де живопис, а де реальність.

Вже з 17 років Курт заробляв на життя настінним живописом. Згодом його прийняли на роботу в НАСА, де він займався ілюстрацією космічних проектів. В 1982 році він поїхав до Італії, вивчати мистецтвознавство. Потрібно зазначити, що Курт – універсальний майстер, він також малює масляними фарбами, займається скульптурою, і навіть раніше виконував приватні і державні замовлення з архітектури. Але саме вуличний живопис зробив Курта Веннера відомим на весь світ.

 
Вуличний живопис унікальний і складний тим, що автор не має можливості попередньої оцінки своєї роботи. Він мусить завжди подумки мати перед собою цілісне зображення малюнка, працюючи над його невеликими деталями; інколи це дуже складно і вимагає просто шаленої витримки, каже Курт Веннер.

 
Так як звичайна крейда не може надовго забезпечити стійкість малюнка, свої роботи Курт створює спеціальною крейдою, яку виготовляє сам. Хоч це і дуже дороге задоволення, але, саме завдяки такій крейді, його живопис може довго дивувати мешканців міст усього світу, по яким він подорожує.
Водоспад
Білі ведмеді
Весела забава
Монстр
Чоловік

Поделиться в соц. сетях

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>