Захоплюючий живопис Курта Веннера

Курт Веннер
Курт Веннер – американський художник, який працює в жанрі тривимірного вуличного живопису. Коли дивишся на його роботи, інколи важко зрозуміти, де живопис, а де реальність.

Вже з 17 років Курт заробляв на життя настінним живописом. Згодом його прийняли на роботу в НАСА, де він займався ілюстрацією космічних проектів. В 1982 році він поїхав до Італії, вивчати мистецтвознавство. Потрібно зазначити, що Курт – універсальний майстер, він також малює масляними фарбами, займається скульптурою, і навіть раніше виконував приватні і державні замовлення з архітектури. Але саме вуличний живопис зробив Курта Веннера відомим на весь світ.

 
Вуличний живопис унікальний і складний тим, що автор не має можливості попередньої оцінки своєї роботи. Він мусить завжди подумки мати перед собою цілісне зображення малюнка, працюючи над його невеликими деталями; інколи це дуже складно і вимагає просто шаленої витримки, каже Курт Веннер.

 
Так як звичайна крейда не може надовго забезпечити стійкість малюнка, свої роботи Курт створює спеціальною крейдою, яку виготовляє сам. Хоч це і дуже дороге задоволення, але, саме завдяки такій крейді, його живопис може довго дивувати мешканців міст усього світу, по яким він подорожує.
Водоспад
Білі ведмеді
Весела забава
Монстр
Чоловік

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>