Унікальний живопис на долонях

Рассел Пауел

А пам’ятаєте шкільні часи, коли ми писали шпаргалки на руках? І як часто, коли щось потрібно терміново запам’ятати, а папірця під рукою немає, у пригоді знову ж стає рука. Але наші руки, виявляється, можна використовувати набагато цікавіше, – це нам доводить американський художник Рассел Пауел.

Він малює надзвичайно реалістичні портрети на… своїх долонях!!! Придивившись уважно до його робіт ви побачите зосередженість на кожній деталі обличчя людини, мало того йому якимось дивним чином вдається досягнути трьохвимірного візуального ефекту у своїх роботах. Доречі, малює він як відомих особистостей, так і простих людей.

Тільки подивіться на портрет Фріди Кало. Багато критиків кажуть, що художнику вдалося максимально точно передати сутність і характер мексиканської художниці.

Фріда Кало

Але, звісно ж, робочих поверхонь у Рассела всього дві, а ідей щодо майбутніх портретів набагато більше. Тому, щоб зберегти свою картину, після завершення роботи він залишає відбиток картини на папері – ручна штамповка. Таким чином роботи автора продовжують жити і радувати нас.

Обличчя

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>