Творчість Марисі Рудської


Сьогодні хочу поділитися роботами молодої української художниці Марисі Рудської.  Малювати дівчина почала, як і усі ми, ще в дитинстві. Але на відміну від більшості дівчаток її улюбленими персонажами були не принцеси\русалки\феї, а тварини реальні і казкові. У старших класах школи ризикнула показати свої малюнки фахівцям, позитивні відгуки надихнули юну художницю ділитися своїми роботами з великою кількістю глядачів.

 

Стосовно своїх малюнків, Марися Рудська говорить, що сюжети малюнків вона бере з реальності, але при цьому додає: “з реальності під особливою точкою зору”. Головне бути відкритим до випадкового дива. А для глядача не особливо важливо, що надихнуло художницю на створення тієї або іншої картини. Нам важливіше, що її роботи несуть з собою добрі, з гумором і деякою філософською спрямованістю, емоції.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>