Трансформація танцю у живопис

Хізер Хансен

Сьогодні я вам розкажу про те, як танець можна перетворити у малюнок.

Я думаю багатьом з вас відомий такий жанр живопису, як експресіонізм, для яких не важливі був результат, як таковий. Для кожного експресіоніста важливий сам процес, коли його внутрішній світ відкривається на картині.

Професійна танцівниця Хізер Хансен з Нового Орлеану вирішила виплеснути всю енергетику свого танцю на папір. Цей жанр називається кінематичним живописом.

Робочий процес

У цьому виді живопису інструментом художника виступає його власне тіло, а сам процес  створення картини являє собою надзвичайне видовище.

Свій проект Хансен назвала Emptied Gestures і ідея його прийшла до неї на пляжі. Танцюючи на піску, вона побачила надзвичайні узори, і вона вирішила повторити все це в студії. На цей раз, щоб намалювати танець, вона вирішила використати вугілля.

У студії, під час самого створення своїх картин, були присутні безліч глядачів, адже сам процес переносу танцю на папір не менш цікавий, ніж фінальний результат.

Танець у малюнку

Сама Хансен каже,що на створення її картин не аби як вплинуло японське мистецтво хореографії. Справа у тому, що вона прожила декілька років у Японії, де вивчала японське мистецтво танцю, яке, як відомо, славиться увагою до деталей і внутрішнього наповнення танцю. У створенні своїх картин вона використовує лише імпровізацію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>