Стріт-арт – справжня прикраса міста

Хлопчик

Cтріт-арт – про цей вид мистецтва я вже неодноразово розповідав у нашому журналі. На даний момент – це один з найпопулярніших і стрімко поширюваних видів мистецтва у світі.

Але, що ж таке якісний стріт-арт? Кожне мистецтво має нести за собою якусь мету! Cтріт-арт має відкривати перед вами міста і селища, але аж ніяк не поплюжити їх, як це, нажаль, часто буває.

Одним з прикладів справжнього стріт-арту є всесвітньо відомий художник – Жюл’єн Малланд. Його фірмений почерк – працювати тільки у найвіддаленіших районах міст і селищ, оживляти тільки самі похмурі будинки.

Дівчина і небо

Жюл’єн родом з Парижу, і у мистецьких колах його знають, як Globe-Painter. Це тому, що він вже встиг попрацювати практично у кожній країні світу.

Біг

Потрібно відзначити також, що Жюл’єн Малланд також пише книжки, малює як для своїх, так і для чухих поетичних і прозаїчних творів, а також є талановитим режисером.

Намалюй світ

Стріт-арт – справжня прикраса міста: 2 коментаря

  1. Крім того є і багато негативних прикладів стріт-арту (якщо його можна так назвати). Коли нищать пам’ятки архітектури і так далі. Хоча наведені приклади це звісно круто. От би наші Львівські новобудови так розмальовували =))

    1. Так згоден, місця потрібно відбирати дуже ретельно. І багатьом львівським будинкам не завадило би освіжитись!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>