Сербський вундеркінд Душан Кртоліца

Душан Кртоліца

Продовжуємо розповідати історії талановитих дітей на сторінках нашого журналу. Ми вже розповідали про унікальний талант Кієрона Вільямсона. Ну а сьогодні мова піде про сербського вундеркінда Душана Кртоліцу.

Звичайною чорною ручкою він малює картини, на яких з усіма деталями зображає фауну і флору планети Земля. Причому у своїх малюнках Душан поєднує як доісторичний тваринний і рослинний світ так і сучасну флору і фауну.

Водний світ

Почав Душан малювати ще у 2 роки. І коли хлопчик з кожним днем почав просити у мами з татом все більше паперу для малюнків, батьки навіть вирішили звернутися до психіатра, чомусь хвилюючись за долю своєї дитини. Звісно ж лікар тільки схвалив потяг хлопчика до малювання, і наголосив, що всім дітям потрібна емоціональна розрядка. Душан знайшов її у малюванні.

Земна Фауна

У віці 8 років у Душана за плечима вже було дві персональні виставки у Сербії. Також зі своїми роботами він побував на виставках у США, Австралії і Індії.

Птахи

Не дивлячись на своє захоплення малюванням, Душан мріє стати зоологом.

Комахи

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>