Реалістичні пейзажі від Пітера Елленшоу

Пітер Елленшоу

Цього разу ми поговоримо про людину, якої вже немає в живих, але який прожив надзвичайні часи світової радості і смутку – художника Пітера Елленшоу з Англії.

Пітер народився у 1913 році, а помер, уявіть собі, аж в 2007 році. В молодому віці він закінчив Королівську академію мистецтв Англії.

Як це, можливо, дивно не прозвучить, Пітер розповідає, що його любов до малювання з’явилася ще під час його дитинства, коли під час Першої світової війни він і його сестри ховалися від німецьких бомбардувань Лондона.

Спочатку Пітер копіював роботи відомих майстрів, трохи пізніше він, все-таки, зрозумів, що йому потрібні ряд професійних порад для своєї подальшої творчості. Навчався Пітер у художника Персі Дею, що був фактично першим у світі, що почав створювати живописні декорації і різні спецефекти.

Результатом навчання стало запрошення від студії Уолта Діснея для створення фактично перших робот Уолта, які він творив якраз у Англії.

На даний момент його живопис можна зустріти в колекціях і галереях по всьому світу.

Окрему і дуже вагому частину його творчості займали саме пейзажі, з якими я і пропоную вам сьогодні ознайомитися.

Гори
Маки
Море
Роща

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>