Реалістичні картинки вугіллям

Дівчина

Я думаю, знавці художнього мистецтва вже чули про малювання вугіллям. Сьогодні ми познайомимося з одним з світових майстрів у цьому напрямку мистецтва – художником Кейсі Бо.

Кейсі почав малювати ще в 13 років, і вже з 17 років досяг професійного рівня і почав продавати свої роботи. Ну а зараз йому вже 31 і у нього свій – авторський стиль малювання вугіллям.

Перша персональна виставка Кейсі Бо відбулася в 25 років, яку організував для нього його вчитель – художник Річард Шмід. Саме після цієї виставки, про Річарда дізнався весь творчий світ!

Зараз митець працює у Нью-Йорку, співпрацює з багатьма мистецькими ЗМІ – American Artist’s Magazine, The Artist’s Magazine і іншими.

Техніка малювання вугіллям не є архі складно. При малюванні слід використовувати такі інструменти, як вугільні палички, вугільний олівець, м’яку стиральну гумку і папір для розтушовки.

Сам процес складається з 4 етапів:

  1. Основний тон портрету – тіньові плями.
  2. Промальовка деталей обличчя у портреті.
  3. Деталі портрету – очі, ніс, вуха тощо
  4. Робота над загальною контрастністю, передній і задній плани, фон.

Етапи малювання

Реалістичні картинки вугіллям: Один коментарій

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>