Питання і відповіді на життєві питання від Павела Кучинські

Весілля

А чи вмієте і можете ви сміятися над собою? Сьогодні я вам пропоную це перевірити за допомогою карикатурних і сатиричних ілюстрацій від Павела Кучинські.

Павел – відомий польський карикатурист, що користується великою популярністю у всьому світі завдяки своєму фірмовому стилю подачі робіт. Секрет успіху Павела надзвичайно простий; у своїх роботах він піднімає актуальні для всіх нас питання: Що э людина?Що таке суспільство? Куди ми рухаємося?

Як каже сам автор, кожну свою роботу він ретельно продумає, щоб кожен сантиметр полотна був просякнутий змістом даної ілюстрації!

Вибори
Сутність грошей
Вояки
Подвійні стандарти
Різне дитинство

Питання і відповіді на життєві питання від Павела Кучинські: 2 коментаря

  1. Дуже кмітливі ілюстрації. Часто на них натрапляю в неті і щоразу вражає, наскільки влучно і зовсім без слів в них показано актуальні проблеми сучасності. Кожна така карикатура, мов ляпас нашому суспільству за те, що довели світ до цієї прірви між різними прошарками суспільства, ідеологіями і т.д.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>