Психологічний живопис від Сіріла Роландо

Море

Cьогодні у нашому журналі піде мова про 29 річного психолога з Парижу – Сіріла Роландо.

Безумовно, психологія – це також свого роду мистецтво, і ми про це ще обов’язково поговоримо на сторінках нашого журналу, але сьогодні мова піде про живопис.

Так, так – про живопис. Справа у тому, що Сіріл для підсилення ефекту своєї роботи почав малювати цифрові картини – на комп’ютері. Сам автор зізнається, що художньої освіти він не має і навіть не знає, як правильно тримати олівець у руках. Малює митець у стилі фентезі і сюрреалізм.

У пошуках землі

Після того, як Сіріл почав показувати свої роботи пацієнтам, його цифровий живопис почав набирати стрімку популярність. І Сіріл почав малювати свої роботи не тільки для медичних цілей, але і для естетичного задоволення глядачів. Зараз на подальшу творчість Сіріла надихають, як каже сам автор, роботи режисера Тіма Бартона.

Барабанщик

Сіріл Роландо до сих пір надзвичайно здивований шаленій популярності його робіт і каже, що мета його творчості – не збагатити мистецький спадок у жанрі живопису, а задовольнити естетичні і емоційні потреби глядачів.

Біцепси

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>