Пластеліновий живопис Алли Вострякової

Алла Вострякова
Продовжуємо тему гіперреалізму. Сьогодні з превеликим задоволенням я хочу розказати вам про унікальну художницю зі Львова Аллу Вострякову, що малює свої унікальні картини…Пластеліном, до того ж – у 3D!!!

Дитинство Алли пройшло на Донбасі. Малювати любила з дитинства, але серйозно зацікавилась цим мистецтвом, коли була вже в декреті. І ось вирішила спробувати саме пластилін і зразу ж втягнулася у процес! Спочатку свої роботи просто дарувала, а потім пішли і замовлення. Зараз серед замовників її унікальних картин – політики, бізнесмени і інші відомі особистості.

Після проведення ряду виставок по Україні, Алла переїхала до Львова, де, як вона сама каже, зараз найкраще середовище для її творчості.

Секрет унікальної техніки Алли на перший погляд простий – малюнок вона наносить дзеркально, олівцем, що спеціально призначений для роботи з пластиліном,  на органічне скло. Після того, як картина готова, вона перевертається, а ззаду скло закріпляється фанерою чи картоном.

Але саме складне полягає у створенні 3D ефекту у картинах, весь секрет тут у відтінках. Рекорд, який нарахувала сама художниця, – 20 відтінків на один квадратний сантиметр малюнка.

Щоб зрозуміти всю широту таланту Алли Вострякової, варто навести реальний приклад з її творчого життя. Одна з замовниць, тримаючи у руках вже готову роботу, запитала у неї, а коли ж буде готова картина для неї? На що Алла відповіла, що вона тримає її у руках. А замовниця вирішила, що це ФОТО, з якого вона буде робити картину.

Роботи Алли дійсно заворожують своєю реалістичністю. Пропоную переконатися у цьому і вам, шановні читачі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>