Паперові картини Саймона Шуберта

Кімната

Сьогодні я вас познайомлю з дуже незвичним художником – Саймоном Шубертом.

Саймон родом з Німеччини, нова зірка на горизонті мистецтва, як його зараз називають.

Зайшовши в зал на його виставку ви побачите прямокутні білі полотна і спочатку можете подумати, а де ж тут мистецтво? Але підійшовши до його картин приблизно на метр, ви можете сповна насолодитися трьохмірними структурами його картин.

Палац

Саймон не малює, він створює свої надважкі роботи за допомогою маніпуляцій з папером, і створює їх у прямому змісті своїми руками. За допомогою складання, згинання, продавлювання паперу, йому вдається створювати лінії, кути і навіть кола, які виділяються над поверхнею всього на декілька меліметрів. Потім справа за правильним освітленням і.. вуаля – перед глядачем відкриваються будинки, коридори, дзеркала… І звичайний папір оживає!!!

Тематика робіт Саймона – це ізоляція, втрата, самотність тощо. Як каже сам митець, на його творчість дуже вплинули роботи Самуеля Беккета.

Картини Саймона Шуберт по-особливому впливає на глядача – вони пробуджують наші потаємні інстинкти і страхи. Його картини – це не минуде чи майбутнє, це – сьогодення, завдяки чому вони завжди актуальні для глядача!

Сходи

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>