Незвичний живопис Хорхе Родрігеса-Герада

Погляд
Сьогодні я пропоную вам ознайомитися з унікальними картинами кубинського художника Хорхе Родрігеса-Герада, який створює гігантські портрети – інсталяції.

Проект “Galla” був створений, як перша Планетарна художня виставка під назвою “Земля”. Портрет був створений на пляжі Дельта-дель-Ебро в Іспанії. При створенні проекту використовувалися тіні від дерев’яних стовпів. Це портрет реальної дівчинки, що мешкає в цьому місці.
Дівчинка
Портрет Барака Обами в проекті “Очікування” – створений з 650 тонн піску і гравію на пляжі у Барселоні. Портрет був створений до президентських виборів в США і повинен був показати, що результати цих виборів вплинуть на весь світ.
Обама
Також Хорхе виконує свої роботи на будинках. Для таких зображень полотном служить стіна багатоповерхового будинку, а виконані вони деревним вугіллям, – так художник показує недовговічність буття.
Портрет на стіні

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>