Невідомий малюнок Рубенса

Рубенс - Марія Медичі
Дослідники тільки зараз закінчили атрибуцію нарису, який знаходився в науковому коловороті з середини XX століття, проте вважався лише наслідуванням голландського майстра.

На малюнку розміром 10,8 х 8,9 см зображена королева Франції Марія Медичі; Пітер Пауль Рубенс, як відомо, свого часу написав по її замовленню цілу серію біографічних і портретних полотен, які зараз виставляються в Луврі і відомі як “Галерея Медичі”. Представники Університету Редінга придбали малюнок в 1950-х роках за 50 фунтів стерлінгів(біля $75), вважаючи, що його автор намагався наслідувати манеру Рубенса.

 
Проте детальне дослідження малюнка привело до відкриття, яке професор Ганна Грецнер Робінс охарактеризувала як “неймовірне і дивовижне”. Першим ключем до визначення авторства став виявлений підпис Джонатана Річардсона, відомого колекціонера, що у XVIII столітті збирав роботи Рубенса. Після того, як експерти винесли остаточну оцінку, вартість малюнка, написаного близько 1622 року оцінили приблизно в сто тринадцять тисяч доларів.

Джерело: www.artukraine.com.ua

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>