Надзвичайні японські пейзажі

Зелена зонаCьогодні я хочу поділитися з вами творчістю японського художника Абе Тошіюкі, який є справжнім майстром акварелі.

Його надзвичайні картини просто наповнені особливим світлом завдяки тому, що працює художник, в основному, у пейзажному жанрі.

Як відомо, у японців у крові повага і любов до природи. Особливо це прослідковується саме у японському живописі. Багато хто з  світових митців каже, що саме японські пейзажі здатні відобразити всю красу природи.

Дорога

Сам Тошіюкі каже, що він завжди по-особливому підходить до вибору пейзажу для чергової картини. Він намагається кожною своє картиною торкнути людину за живе, щоб кожен з нас зміг осягнути цю надзвичайну і водночас крихку красу нашої природи.

Ліс

Цікавий факт, що активно малює Абе тільки 6 років. До того близько 20 років свого життя він тільки викладав мистецтво живопису.

Зелень

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>