Мистецтво кованих картин

Олег Вовченко
Львів – славетне місто, яке по-особливому надихає наших митців. Одним з них є львів’янин Олег Вовченко.

14 травня у Львові, в арт-галереї “Сливка” (вул. Театральна, 24) відкрилася його виставка кованих картин “Краса в металі”. Потрібно зазначити, що Олег не має відповідної освіти і є митцем-самоучкою.

Близько шести років  назад Олег Вовченко вперше зайнявся ковальством, але лише через декілька років він зрозумів, що з кованих виробів можна робити картини. Олег дуже любить фентезі і фантастику, тому більшість персонажів його картин – це казкові герої і міфічні тварини.

Дуже цікавим є процес створення картин. Спочатку малюється ескіз роботи на папері, потім дана робота виліплюється з пластиліну у натуральну величину, і вже потім починається кропіткий процес створення кованих картин.
Дракон
Ціна таких картин від 3 до 13 тисяч гривень, важать вони від 4 до 25 кілограмів. Звісно, що для квартир такі картини  не підходять із-за своєї надмірної ваги, та і в інтер’єр звичайної квартири вони не впишуться. Ідеальне місце для них – це особняки і заміські будинки.

Триватиме ця виставка ще до 10 червня. Вхід вільний, так що запрошую всіх львів’ян і гостей міста відвідати цю незвичну і цікаву виставку!
Ангел
Джерело: gazeta.ua

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>