Містична реальність від Адама Хові

Дракон

Продовжуємо художню тематику в нашому журналі. І сьогодні я вас познайомлю з творчістю шотландського художника Адама Хові.

Адам на даний момент проживає в Единбурзі (Великобританія). Там же він відкрив власну студію художнього дизайну  ‘’Illusionary Constructs’’.

Останнім часом у художників зі всього світу стає все популярнішою темактика фентезі, кіберпанку, хорору тощо. Багато критиків стверджують, що це тому, що у сьогоднішнього суспільства є попит на подібні роботи. Люди у всьому світі живуть не тільки щастям, але і сумом, життєвими проблемами, звісно ж, помирають. Без цього ніяк.

Серце

Напевно саме тому Адам теж вирішив не відокремлюватися від популярної течії і працює у стилістиці утопічного абстрактного реалізму.

Жінка

Можливо у гарному настрої ви не зможете оцінити всю красу цих робіт, тоді спробуйте вдивитися у світ художника в іншому настрої. Роботи його дійсно унікальні і однозначно заслуговують на увагу нас з вами – глядачів!

Янгол-охоронець

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>