Малюнки плямами – безмежність фантазії

Червона стрічка

Думаю, всі з вас пам’ятають дитинство – епоху чорнильних ручок і плям. Весело було… А ось художник Ель Філіпп дос Сантос знайшов спосіб застосування плям у мистецьких цілях.

Родом Ель Філіпп з Португалії і він дійсно малює… плямами, що так нагадують нам дитячі ‘’шедеври’’. І ці плями він дивовижним чином перетворює в  картини – інколи з зрозумілим змістом, а іноді – доволі абстрактні.

Але для всіх його картин характерна надзвичайна кількість фарб, що по-особливому зачаровує глядача і заряджає його позитивним настроєм.

В техніці виконання такого малюнку так само немає особливих секретів. Спочатку на папері з’являються плями з різних фарб. Потім аркуш складається на половину, із-за чого фарба рівномірно і симетрично розподіляється по аркушу. А потім вже Ель бачить результат і розуміє, який сюжет зобразити на малюнку.

Спогади

Цей простий і дієвий спосіб малювання може спробувати кожен з нас.

Експериментуйте – наше життя наповнене яскравими фарбами!

Музика

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>