Малюнки на листях Лоренцо Дюрана

Лоренцо Дюран
Людська уява безмежна, це підтверджують нові види мистецтва, що останнім часом з’являються, як гриби після дощу. Звісно ж, далеко не всі роботи заслуговують на те, щоб їх називали  мистецтвом, але Лоренцо Дюран однозначно заслуговує на мистецькі овації!

Він створює неймовірні міні-картини, вирізаючи їх напряму, на  листях з дерев. Щоб вирізати на листку найпростішу картинку, Лоренцо знадобиться близько години часу. Так як матеріал для його робіт дуже ніжний, працює він за допомогою збільшувального скла (лупи) і скальпеля.
Як зазначає сам митець, найтяжче під час роботи зберігати залізну витримку, бо навіть через міліметровий неправильний рух рукою все буде потрібно починати спочатку.

Починав Лоренцо свою мистецьку кар’єру, як і більшість художників – малюючи на полотні. Але через деякий час його зацікавило китайське мистецтво різьби на папері, але цю техніку він вирішив випробувати на листях  дерев. Як виявилось,  ця техніка абсолютно не придатна для такої різьби.

Але митець не впадав у відчай і приблизно через пів року створив свою, унікальну техніку роботи. Для роботи йому потрібне саме велике і товсте листя, яке після промивки він висушує і кладе під прес.

Після того, як матеріал для роботи готовий, він малює потрібний малюнок на звичайному листі паперу, і вже за допомогою нього вирізає скальпелем малюнок на листі, як по трафарету.  Потім, для більш тонкої роботи – створення візерунків, використовує також лупу.

І в результаті з під пера скальпеля маестро Лоренцо Дюрана виходять ось такі шедеври.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>