Майстер-клас по акварелі

Гірська річка

Cьогодні у нас в журналі черговий майстер-клас, а саме – по малюванню пейзажів від англійського художника Джо Френсіса Доудена.

Але на початок декілька слів про самого митця. Джо малює гіперреалістичні пейзажі, які захоплюють людей у всьому світі. Але секрети своєї техніки він не ховає від суспільства, а активно розповідає про них на численних майстер-класах, семінарах, у друкованих мистецьких виданнях і навіть на своєму сайті.

Головний секрет успішної картини – пейзажу Джо бачить у освітленні. Він пропагує думку, що любий пейзаж можна передавати на картинах, головне знайти для нього вдале освітлення. Головне світло, а не ландшафт! – стверджує Джо.

Отже я пропоную насолодитися  прекрасними роботами Джо Френсіса Доудена, і щодо створення однієї із них –  ознайомитись з механізмом роботи над цією картиною (сьогодні у нас текстовий майстер-клас).

Майстер-клас по акварелі: 2 коментаря

 1. Передача текстуры при помощи акварели – Лес.

  “Выбросьте учебники по акварели и затеряйтесь в настоящем лесу”

  Я прошу прощения за качество фотографий, но они делались в процессе работы в моей студии и, по правде говоря, они рассказывают многое!
  —————————–

  Цікава техніка…трохи нагадує набризги розпилювачами ацетонних фарб — модно в Парижі…

  ДЯКУЮ ЗА НАУКУ, ПАТРОН.

  З ПОВАГОЮ, ПАНЕ ОЛЕКСАНДР, І ПОБАЖАННЯМ ВСІХ БЛАГ — Орест Катинський.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>