Магічний реалізм від Роба Гонсалвеса

Роб Гонсалвес

Cюрреалізм зараз – один з найпопулярніших жанрів живопису ще з часів великого Далі. Але і у цьому жанрі є люди, які здатні нас дивувати. Один з них – канадієць Роб Гонсалвес.

Роботи Роба відомі у всьому світі завдяки…магії: так, його творчість найкраще пояснює термін магічний реалізм. Звичайні життєві сюжети він перетворює у магічні казки.

Сам Роб – архітектор за освітою, і на початках він працював і заробляв завдяки своєму професійному фаху. Але ознайомившись з роботами  Далі і Танги, він теж вирішив малювати. Що ж стосується його сучасних – магічних сюжетів, то тут натхненням послужила вже творчість Магрітта і Ешера.

У 1990 році сталася епохальна подія у житті Роба Гонсалвеса – на виставці вуличного мистецтва у Торонто його роботи мали просто шалений успіх. І з того часу Роб вирішив присвятити себе вже повністю живопису.

У 2003, 2005 і 2008 році вийшло 3 книги з його ілюстраціями – ImagineaNight, Imagine a Day і Imagine a Place відповідно.

Своїми роботами Роб показує нам, що у звичайному житті завжди знайдеться місце казці і здійсненню всіх ваших мрій. Тож дивимося і надихаємося!

Танець вітру

Пуститися у плавання

В пошуках моря

Нічна авіація

До горизонту

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>