Кохання, жінка і фантазія – творчість Дімітри Мілан

Дімітра Мілан

Останнім часом все більше чути про молодих митців-вундеркіндів, за успіхом яких, насправді, стоїть багато кропіткої праці. І розповідати про такх людей –завжди велика приємність і радість! І сьогоднішня наша героїня – 16-ти річна Дімітра Мілан.

На сьогодні її картини можна побачити у приватних  колекціях багатьох американців і європейців! Також її роботи постійно подорожують по світових виставках. Зараз їх можна знайти в галереях Аризони і Гавайях.

Жінка і зоопарк

Народилася Дімітра також у творчій сім’ї – художників Елли і Джона Мілан, засновників інституту образотворчого мистцетва Milan Art в Аризоні.

Жінка і дельфіни

В такій творчій родині вона почала малювати дуже рано – перші картини створила ще у чотири роки. І відтоді не зупиняється і з задоволенням ділиться неймовірним буянням своїх фарб з своїми шанувальниками. Заради творчості у період шкільного навчання вона спеціально обрала домашню форму навчання.

Пара

Також дуже цікавий погляд на художню творчість – сама Дімітра притримується думки, що творча робота не повинна залежати від натхнення. Не зважаючи на настрій, просто потрібно сидіти і малювати. Тому кожна робота Дімітри це не тільки політ фантазії, але і тяжка, але пристрасна робота.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>