Кієрон Вільямсон – десятирічний мільйонер

Кієрон Вільямсон
Нарешті, після довгої перерви, відновлює свою роботу рубрика ‘’Діти мистецтва’’. І сьогодні я хочу розказати про десятирічного хлопчика, який вже встиг стати мільйонером завдяки своєму дивовижному таланту живописця.

Кієрон Вільямсон за своє життя вже заробив більше 1,7 млн.євро і не збирається зупинятися.

На останніх аукціонах роботи Кієрона, якого у мистецьких колах вже охрестили Маленьким Моне, були продані за 524 тис.євро. Покупці були з усього світу – Великобританії, Америки, Японії тощо.

Кієрон Вільямсон став відомим вже у 5 років, коли під час сімейних канікул почав писати пейзажі. У 2010 році відбулася його перша персональна виставка, на якій були виставлені 33 роботи маслом, аквареллю та пастеллю, які були продані протягом перших 30 хвилин виставки.
Місто
Батько юного генія, Кот Вільямсон працює арт-дилером і директором компанії сина Kieron Williamson Limited. Мати Кієрона, Мішель, зараз пише біографію сина і допомагає йому у кар’єрі.

Як кажуть самі батьки, малювати сина ніхто не примушує, він малює коли захоче і коли має натхнення до цього.
Пейзаж
Однією з перших покупок Кієрона став новий будинок для родини, раніше вони вимушені були знімати квартиру.

Так що, займайтеся тим, що дійсно любите і що приносить вам задоволення, тоді завжди будете жити як у духовному, так і матеріальному достатку!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>