Картини цвяхами від Ксенії Волошиної

Ксенія Волошина
Cьогодні я вам хочу розказати про ще одну талановиту українку, – художницю Ксенію Волошину, що малює…Цвяхами!

Так так, саме цвяхами. Ксенія, у минулому художник-бутафор і майстер тату, досить довго спостерігала за німецькими художниками, що використовували у своїх роботах консервні банки та скріпки, і вирішила, що вона може піти далі і творити за допомогою цвяхів. Також 28-річна одеситка займається важкою атлетикою, що не абияк допомагає їй при створенні картин.

Процес створення картинки починається з малювання ескізу на дошці, на якій буде виконана робота. Дошки для робіт мають буди доволі товсті, щоб цвяхи не вилазили назовні. Частина цвяхів вбиває з шляпкою, частину без, як того вимагає малюнок. Ну і, звісно ж, практично всі цвяхи вбиваються на різну глибину; оце саме головне у цьому мистецтві. Самі ці перепади і рівні цвяхів і створюють відтінки і переходи кольору, і саме головне – надають об’єм картині. Як зазначає Ксенія, особливо важко їй відтворювати очі і посмішку людини, так як, в основному, вона працює над своїми роботами з фотографії, а не з живої натури (картину дуже часто замовляють для подарунку, що має бути сюрпризом.).

Матеріал для своїх робіт вона шукає на ринках, де скуповують метал. Найкраще їй підходять старі, радянські цвяхи. Приблизно, для створення картини у Ксенії йде два тижні. Працює вона у навушниках, інакше б, як каже сама Ксенія, вона б вже давно оглухнула.

Вартість її робіт недоступна простому люду, картина середнім розміром 1*1 метра буде коштувати біля однієї тисячі доларів. Тим не менш за весь період своєї творчості, вона продала вже близько 30 картин.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>