Художник, що малює джинсами

Ресторан
То, що картини можна не тільки малювати, але і створювати з різних тканин – відомо вже давно. Такі роботи завжди створюють особливу атмосферу тепла і затишку. Як відомо, виконуються такі роботи найчастіше з трикотажу і велюру. Але з розвитком творчого мислення художники йдуть ще далі. І от сьогодні ми познайомимося з творчістю Іена Беррі з Великобританії, що малює… джинсами!!!

Народився він у 1984 році, і практично з дитинства його сильно зацікавили тканини. Але створювати свої джинсові шедеври він почав відносно недавно – близько 6 років тому назад. Ну а зайнятися таким незвичним, на перший погляд, мистецтвом Іена спонукала шалена туга за джинсами, що стали на нього замалі. І ось другим життям для них була вибрана картина!
Гітарист
Картини Іена не прості композиції, а дуже глибокі і тонкі роботи. Техніка, у якій  він творить свої шедеври, представляє собою мозаїку с джинсових кусочків різного розміру, покрою і степені освітлення. Основні напрямки його роботи – це портрети і пейзажі!
Закохані

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>