Художник-плиточник Граціано Локателлі

Скелет

Багато раз чув, що більшість плиточників вважають свою роботу справжнім мистецтвом, і це правда. Це одні з тих людей, які здатні створити у нашому житлі неповторний комфорт і затишок. Але, напевно, ніхто з них навіть не задумувався, що з плитки можна творити справжнє Художнє мистецтво, як це робить італієць Граціано Локателлі.

І хоча цей сучасний художник працює у змішаній техніці, основним його матеріалом для цих незвичних картин є саме керамічна плитка.

Подивіться на плитку у себе вдома і подумайте, з якою метою ви би змогли зробити з неї картину. Я думаю більшість зразу дадуть відповідь – тематика ‘’ПРОРИВУ’’ – прориву людини і її свідомості. Саме з цього і починав Граціано Локателлі.

Прорив

Зараз же основною метою художника є відновлення покинутих місць, щоб викликати емоції у тих, хто раніше жив чи працював у цих будівлях.

Також він створює дуже цікаві скульптури з каміння і керамічної плитки.

Яйце з плитки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>