Голландський художник Бен Сек

План міста

Голландський художник Бен Сек малює унікальні картини архітектурної тематики.

Скільки раз ми бачили на картинах вулички і площі дивовижної краси. Але Бен пішов далі – на своїх картинах він малює величезні вигадані міста з неймовірною деталізацією.

Практично всі малюнки у Бена гігантських розмірів; одна з найвідоміших його робіт– кругова ‘’Одинока нота’’ досягає 4 метрів у діаметрі.

Одинока нота

Малює Бен свої картини чорним лайнером (спеціальна ручка для малювання). І так як задум малюнків передбачає малювання фактично без упину, то Бен інколи цілими місяцями просиджує за своїми роботами, практично не відпочиваючи.

Не дивлячись на те, що самі міста Бена є вигаданими, поглянувши уважно на його картини, ми впізнаємо багато європейських міст у різних проміжках історії.

Особливо цікава для Бена тема античності. І як сам каже автор, у своїх роботах на тему великої і помпезної античності з мармуровими палацами, ідеалами демократії і закону, він якраз хоче наголосити на тих же принципах життя, що існують зараз у сучасному світі – перенаселеність міст, бідність, кров, корупція і зауважує, що нашу історію ми повинні сприймати цілісно, а не за якимись банальними описами!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>