Екскурсія муралами Львова

Львів

Не секрет для тих, хто мене знає, що я вже декілька років беру участь у Всеукраїнському проекті Твоя Країна. Наша новосформована команда Sweet Lions провела вже ось два візити і я, як координатор, розумію, що у наступних візитах потрібно відкривати Львів для учасників з іншої – невідомої сторони. Але чому не організувати у Львові щось нестандартне і справді цікаве на постійній основі для львів’ян і гостей міста? І ось нещодавно відбулась моя перша екскурсія Львівськими муралами – унікальними пам’ятками вуличного мистецтва Львова.

Так так – у Львові є мурали і досить багато; розташовані вони здебільшого в районі Підзамче. Я вже давно мріяв сам відвідати дану екскурсію, але в мережі інформації про відкриті екскурсії муралами я не знайшов. Я вирішив не здаватись і сам почав шукати інформацію по львівських муралах. А хто шукає, той завжди знаходить…

Так склалися можливості, що тепер я сам можу організувати екскурсії для всіх бажаючих пізнати місто Лева ще глибше і відкрити для себе, я впевнений, багатьом невідомий район Підзамче.

Під час екскурсії ви довідаєтеся, як у Львові виникла ідея збагатити місто муралами, познайомитеся з короткою історією виникнення і розвитку району Підзамче, оглянете неймовірні мурали і довідаєтеся історію кожного з них. Окрім цього, бонусом, ви неодмінно отримаєте чудовий настрій і натхнення від вуличного мистецтва Підзамче.

Планується як проведення регулярних екскурсій з інформування про це в соцмережах фейсбук і інстаграм, так і проведення екскурсій на замовлення – для цього вам потрібно залишити заявку особистим повідомленням в соцмережі або ж у коментарях до цієї статті.

Найближчі місяці у вас є шанс прогулятися Підзамче за донейшн (грошова подяка на ваш розсуд), з часом буде встановлена фіксована вартість за екскурсію.

Отже, запрошую усіх львів’ян та гостей міста на екскурсію Муралами Підзамче. Я щасливий ділитися красою і натхненням рідного міста і при цьому показувати не типовий, але не менш цікавий Львів!

P.S. Наступні планові екскурсії 09 липня о 19 00 та 13 липня о 11 00. Бажаючі лишайте заявку у коментарях до цієї статті.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>