Cучасне мистецтво для собак

Атракціон

Ми часто чуємо від власників собак, що їх домашні улюбленці все розуміють. Так, можливо, їм, як і людям, потрібно мистецтво? Дослідити це питання докладніше взявся Британський художник Домінік Уілкокс і створив виставку сучасного мистецтва для… собак!

На думку Домініка, собакам теж потрібні нові емоції, піднесення внутрішнього духу тощо…

Так як подібна ініціатива була першою в історії, він вирішив створити і відкрити таку виставку всього на декілька днів. Перед відкриттям Домінік ретельно радився з ветеринарами, чи можуть його ідеї справді викликати позитивні емоції як у собак так і у їхніх власників, і  – отримав підтвердження.

Дві собаки

Дана виставка стала частиною компанії PlayMore, в рамках якої в Британії закликають проводити більше часу з своїми домашніми улюбленцями.

На думку власників собак і свідків виставки, у собак, що її відвідали, був справді щасливий день! Вони ганялися за віртуальним фрісбі, ловили зустрічний вітер з вікна ‘’автомобіля’’, гралися з водою і навіть нюхали поношене взуття…

Король Доріг

Багато цікавих експонатів були також інтерактивними. Наприклад, вентилятор поширює запах м’яса, а у величезній мисці для їжі біля тисячі кульок, що нагадують їжу для собак, і в цій мисці можна стрибати, гратися і навіть намагатися з’їсти ці кульки.

Також на виставці було розміщено декілька картин на рівні очей собак. Картини були виконані в жовтих та синіх кольорах, які особливо вирізняють собаки.

Домінік також в захваті від своєї ідеї і каже, що ми стільки думаємо про людей і дуже часто забуваємо, що наші домашні друзі хочуть не менше емоцій, радості і гри, ніж ми – люди.

Фрізбі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>