Чарівні плями Енджели Фралей

Дівчина у чорному
Сучасний живопис останнім часом стає все креативнішим і не зрозумілим водночас. Набір мазків кисті на полотні часто називають шедевром новітнього мистецтва. Звісно ж, що більшість митців старої закалки до цього ставляться скептично.

Так, були часи, коли створення картин займало значну кількість часу, але суспільство практично завжди отримувало справжні художні шедеври, якими і зараз захоплюються люди.

Але естетика минулого, тим не менш, поступово відмирає. Мистецтво розвивається, і ми мусимо приймати нові напрямки художнього мистецтва. У живописі починається епоха емоцій і асоціацій.

І поки весь світ сперечається, ‘’естетизм  чи емоції’’, американка Енджела Фралей успішно поєднує ці дві епохи у своїх роботах. Як відомо, з під кисті сучасних митців все частіше з’являються абстрактні картини, які ‘’написані’’ лише за допомогою плям – мазків кисті. Так от, Енджела спочатку малює сюжет, а потім наносить  якраз ті самі мазки. І стається диво..!

За допомогою мазків на нас з полотна не просто  дивляться люди, вони разом з Енджелою розповідають нам свою невеличку історію, діляться своїми емоціями – страхом, коханням, щастям тощо.

За допомогою прекрасної  класичної техніки і чарівних мазків її картини дійсно оживають. Переконайтеся самі!!!

Змучена дівчина

 

Закохані

Чарівні плями Енджели Фралей: Один коментарій

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>