Бразильські собаки-художники

Собака у фарбі
А чи думали ви колись, що художниками можуть бути не тільки люди, але і тварини? Ось, наприклад, бразильська організація по захисту тварин Procurei Amigo вирішила реалізувати оригінальний проект ‘’Canismo’’.

Суть його полягала у тому, що собаки з притулку для тварин на декілька годинстали справжніми художниками! Вони малювали картини, за допомогою своєї шерсті, що попередньо була оброблена нетоксичними фарбами (суміш крохмалю і харчових барвників).
Собака
Рухаючись у різні сторони і отряхуючи фарби, що попадали на ватман, собаки тим самим стали авторами абстрактних картин. Всього таких картин вийшло 18, і з протягом травня-червня 2015 року вони будуть експонуватися в галерії в Сан-Паулу.
Собаки-художники
Відвідувачі зможуть придбати любу з цих картин. А гроші від їх продажу підуть на допомогу собачим притулкам по всій країні.
<сenter>

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>