Аутизм – хвороба чи талант?

Айріс Грейс

Дуже часто ми чуємо про такий дитячий діагноз, як аутизм. Дуже часто батьки не розуміють всієї комплексної природи аутизму і лікують дітей не завжди дієвими, а іноді навіть шкідливими методами. Нещодавно на сайті я вже писав про випадок з Джилліан Лінн; звісно він не стосується аутизму, але підтекст той самий. Потрібно не бігти зразу ж за ліками, а намагатися зрозуміти стан своєї дитини.

Аутизм  – це далеко не завжди хвороба, а просто погляд на наш світ з іншої реальності. Яскравим прикладом може слугувати 5-річна Айріс Грейс з Великобританії, у якої завдяки так званому аутизму виявився унікальний дар художниці. Її роботи вже зараз порівнюють з роботами Клода Моне!

Талант Айріс виявився також через візит до лікаря – логопеда, яка порадила віддати дівчинку до художньої школи. Але дівчинка з першого погляду на кисті і фарби, сама зразу ж почала малювати, без будь-яких додаткових пояснень.

Вода

Айріс має неймовірне відчуття кольору і вже у 5-річному віці надзвичайно уважно відноситься до кожної деталі своєї майбутньої роботи.

Спочатку мама Айріс сподівалася, що заняття живописом допоможуть Айріс швидше  вилікуватися і не думала про її художнє майбутнє. Але потім мама і всі рідні прийняли справжню Айріс – талановиту художницю, що може малювати до двох годин підряд без зупинок!

Картини

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>