Зубасті монстро-валізи

Червоний монстр

Дуже часто у всесвітній мережі і у засобах масової інформації читаю про курйозні, смішні, а інколи і досить невеселі випадки з нашими валізами. Дизайнер Mellie Z пропонує досить цікаве вирішення нашим валізних проблем, єдина умова – ви маєте не боятися монстрів.

Справа у тому, що вона займається створенням ось таких от милих монстро-валіз.

Валіза-монстр

З такою валізою ви завжди здалека розпізнаєте свою валізу в аеропорту, а у випадку його крадіжки, впізнати саме вашу валізу буде дуже просто – кожна така валіза є унікальною!

Mellie Z– власник невеличкої компанії з Пенсильванії – Fine Line Workshop, що займається виробництвом шкіряних виробів, у тому числі і лінійки валіз-монстрів.

Процес виготовлення – надзвичайно простий: дерев’яна коробка покривається шкірою. Додатково потрібні скляні очі, несправжні гості зуби і трошки фарби. І вуаля – ви тримаєте у руках валізу, що прилетіла до нас з казкових світів, що населені драконами.

Книга-монстр

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>