Wen Fuliang – різьбяр по яєчній шкаралупі

Wen Fuliang
Те, що створює художник і скульптор Wen Fuliang можна назвати крихкою красою. У якомусь сенсі це ті ж самі Яйця Фаберже, тільки тепер із справжніх яєць і без зайвих додатків.

Спочатку китайський художник Wen Fuliang був звичайним різьбярем по дереву. Різьбярем по шкаралупі він став після того, як втратив свою роботу. Можливо, йому просто було нудно і він таким чином розважався, можливо,  це був експеримент, а може і продуманий крок. Проте зараз він справжня знаменитість не лише у своєму місті, але і в усьому Китаї. Для своїх виробів він використовує самі різні яйця: курячі, качині, гусячі, страусині і так далі.
Орнаменти на яйцях

На них він зображує візерунки, ієрогліфи, пейзажі Китаю і багато чого іншого. В результаті виходять дуже дорогі сувеніри, з якими потрібно поводитись дуже обережно, адже і без різьблення вони були крихкими, а після різьблення можуть розвалитися тільки при одному грубому дотику.
Храми

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>