Всеукраїнський ювілейний благодійний аукціон побачень

Благодійний аукціон побачень
Cьогоднішній наш пост, на перший погляд, зовсім не стосується мистецтва.  Але, з іншої сторони, допомогу людям також можна назвати своєрідним мистецтвом – адже це завжди потрібно робити правильно, влучно і від щирого серця.

Вже давно в Україні проводяться благодійні аукціони побачень. Думаю, що кожному користувачу соціальних мереж хоча б раз приходило запрошення приєднатися до такого заходу. Організатори таких аукціонів роблять надзвичайну корисну суспільну роботу: збирають кошти для тих, кому вони справді потрібні і на взамін пропонують нам з вами корисно провести час – познайомитись і поспілкуватися з цікавими людьми. Але є одне але – організатори таких аукціонів дуже швидко  втрачають натхнення і повторні аукціони від них вже не дочекаєшся.

Звісно, що є і виключення з правил. Зокрема, на Західній Україні вже вдесяте стартував ювілейний аукціон побачень. Зразу ж потрібно зауважити, що даний аукціон є всеукраїнським, але так як організатори його родом зі Львова та області, то аукціон набув особливої популярності саме на Західній Україні.

Ну а тепер про загальні правила і особливості ювілейного аукціону побачень.

Бажаючі хлопці і дівчата виставляють свої фото з своїм описом у відповідній групі, і всі бажаючі роблять ставки у грошовому вимірі – гривнях. Аукціон продовжується протягом визначеного періоду часу. По завершенні аукціону остання ставка вважається виграшною. Переможець зобов’язується оплатити виграшну ставку, а власник фотографії – сходити з ним на побачення. Це те, що стосується загальних правил.

Тепер про особливості саме ювілейного аукціону. У кого існує брак своїх фото, ви можете замовити безкоштовну фотосесію у фотографів аукціону; для зручності,  крім основного альбому дівчат і хлопців, створений альбом дружніх зустрічейі альбом – ті кому, за 25; існує система миттєвої покупки лоту без подальших торгів;  за найвишчу оплачену ставку організатори самі організовують вам незабутню романтичну зустріч тощо.

Стосовно тих, хто бажає взяти участь в аукціоні і хвилюється, чи підуть з ним на побачення, бо, звісно ж, можлива відмова. Насправді мене раніше теж дуже хвилювало це питання, а потім я навчився абстрагуватись. Особисто у мене десь з 15 побачень відбулось всього 3. Зате одне з них коштує набагато більше, ніж гроші – я знайшов справжню подругу!

Насправді просто подивіться на фотографію один раз і зробіть для себе миттєвий висновок, не задумуючись, це мій секрет на сьогодні. А якщо вам відмовляють чи не відписують, поставтесь до цього з розумінням. Це вибір цієї людини, яка нічого вам не винна, ці люди винні тільки собі – свою свідомість! А ви допомогли дітям – це набагато важливіше.

Єдина порада – не бійтеся писати організаторам про такі випадки, а організаторам би радив все- таки робити бан-лист не тільки для тих, хто не оплачує лоти, а і для тих, хто відмовляється від побачення. Це дозволить провести наступний аукціон на набагато кращому рівні.

І, так як я вже згадав про дітей, згадаю, на що будуть витрачені зібрані кошти з ювілейного аукціону благодійних побачень – частина грошей піде на допомогу дитячому сиротинцю у с. Жовтанці, яким і опікуються організатори, а друга частина буде витрачена на допомогу нашим військовим у зоні АТО.

Отже, будьте свідомими, допомагайте тим, хто цього потребує і не втрачайте позитиву!

Ну а довідатись додаткові подробиці аукціону, задати питання організаторам і врешті-решт зареєструватися для участі ви можете тут.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>