Уолт Дісней: шлях до успіху

Уолт Дісней

Уолт Дісней – людина, яка залишила після себе незабутній слід на землі!

Почалося все з того, що молодого Уолта звільнили з газети з принизливим, ганебним формулюванням “за відсутність ідей”. Якась маленька газета, якийсь нікчемний головний редактор виганяє Діснея з вироком, що він нездара, що він дурень. І саме цей біль, саме ця трагедія в його долі привела до народження великої імперії, великого світу Уолта Діснея.


Друга невдача очікувала Діснея зовсім недовго – намалювавши першого свого мультиплікаційного героя кролика Освальда, він зв’язав себе партнерськими стосунками з украй непорядною людиною, яка за його спиною таємно переробила усі контракти. Одного прекрасного дня, коли Дісней прийшов на роботу, він почув: “Усі мультфільми, усі контракти з прокатниками фільмів належать мені, і навіть кролик Освальд, що став вже знаменитим, теж належить мені. Ось, дорогий Дісней, тобі зарплата, працюй за гроші. Ти більше не є ні власником, ні автором, просто ніким”!.

Підлий удар в спину, підла зрада. Але саме це послугувало стимулом для народження знаменитого персонажа Міккі Мауса. Хто знає, не будь цієї зради, історія світової мультиплікації могла б піти зовсім іншим шляхом, і ми з вами ніколи б не мали можливості сміятися і горювати разом з цим чудовим персонажем, у світі не було б такого незвичайного атракціону як Діснейленд. У момент зради Дісней був вбитий, він отримав колосальний нервовий зрив. Але він знайшов в собі сили сказати цьому негідникові: “Забирай цю потвору! У тому світі, з яким я дружу, є величезна кількість нових героїв”! І вже дорогою додому він намалював знаменитого Міккі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>