Унікальний проект еко-кладовища

Дизайнери

Якби не хотіли ми думати про неї, але смерть – рано чи пізно постукає до наших дверей. І після нас з матеріального залишиться тільки хрест на могилі або  величний зелений ліс.

Ні я не з’їхав з глузду, саме таку, принципово нову, ідею просувають італійські дизайнери Анна Цітеллі і Рауль Бретзель. Вони пропонують тіла померлих повертати в землю у спеціальній капсулі, з якої пізніше виросте дерево.

Труна

 Свій проект вони назвали ‘’Capsula Mundi’’ і вже встигли презентувати його на безлічі міжнародних виставках.

Отже, тіло померлого у формі ембріона (так як ми і прийшли в цей світ) поміщається у спеціальну капсулу. Сама капсула створена з спеціального біопластику, який з часом розкладатиметься. Ця капсула заривається у землю, а над ним висаджується саджанець дерева (доречі яким деревом ‘’хочеш стати’’, можна вибрати). Ви вже здогадались, що з часом такі кладовища стануть величезними меморіальними рощами, що піде тільки на користь світовій еко-системі.

Схема

На даний момент в Італії заборонені подібні захоронення. Але розробники сподіваються на успіх свого проекту. Адже набагато приємніше залишите після себе на планеті дерево, ніж сумну однорідну пустелю. Та і  вашим дітям і внукам набагато приємніше буде підійти і посидіти під скронями пам’ятного дерева з думками про майбутнє.

Труна-ліс

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>