Унікальний фестиваль пісчаних скульптур

Голум
Всі ми в дитинстві любили гратися у пісочниці, хтось ліпив пасочки, а хтось будував з піску цілі замки. Але те, що цьогоріч виліпили з піску дорослі дяді і тьоті, мене приголомшило.

Цього року на пляжі міста Уестон-С’юпер-Мер, що знаходиться в Північному Сомерсеті Англії, навесні відбувся унікальний фестиваль пісчаних скульптур.

Унікальність його полягає в розмірах скульптур і якості їх виконання.
Гаррі Поттер
Тематикою фестивалю була кіноіндустрія Голлівуду – персонажі та сцени з відомих фільмів і мультфільмів. Чотири тисячі тон унікального пляжного піску перетворились у персонажів фільмів «Зоряні війни», «Володар перснів», «Пірати Карибського моря», «Істория іграшок», а також героїв Клінта Іствуда, Марлона Брандо и Роберта де Ніро — всього більше ніж 30 скульптур.
Альфред Хічкок
Цікаво, що місцевий пісок має унікальні властивості. Скульптурам не дають розсипатись після висихання загострені краї пісчінок. Форми з піску настолькі міцні, що з легкістю можуть протриматися декілька місяців.
Пірати Карибського моря
Історія іграшок

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>