Соціально-театральний проект People of the Sun

People of the SunЛьвівський соціально-театральний проект ‘’People of the Sun’’ – саме про нього я вам сьогодні розповім.

Автор проекту і головний його натхненник – Дмитро Наумець, але група підтримки його вже досягла просто неймовірної кількості; крім численних митців, що допомагають Дмитрові втілювати проект у життя, це ще і чисельна армія прихільників, що регулярно відвідує події у рамках проекту.

Що ж це за проект, і з чим його, так би мовити, ”їдять”?

Проведенням театральних класів у Львові впринципі нікого не здивуєш, останні роки їх у нашому місті проводять все більше. І кожен такий клас відкриває у нас новий пласт інформації і надихає до розвитку. Але водночас інколи думаєш, оце клас, а що з цим робити далі? Причиною нерозуміння є професійні театральні вправи, які, так скажем, не підкріплені соціальним аспектом. А це дуже важливо для розвитку особистості, яка напряму не пов’язує себе з театральним мистецтвом.

Так, я зрозумів, що той факт, що актори все більше діляться з Усіма бажаючими своїми фішками з університету, театру і т.д. є просто мега корисним. Але лише за умови соціалізації даних класів, що раніше практично у всіх класах було відсутнім.

Дмитро Наумець

І саме Дмитро і його колеги взялися Відкривати Очі бажаючим українцям, і, особливо львів’янам на те, що всі ми люди Сонця, ми всі прекрасні від народження і ми можемо все, якщо ми цього справді захочемо.

Насправді пояснити, що ж відбувається на класах у Дмитра і його колег доволі складно – це потрібно відчути Серцем через прийняття внутрішнього Сонця!

Так, як ви зрозуміли, проект ‘’People of the Sun’’, на даний момент – це класи і воркшопи по розкриттю внутрішнього потенціалу людини, і, не тільки творчого…

І ось вже дуже скоро на всіх бажаючих чекає активно-креативний арт кемп від Дмитра і його друзів, на який можуть потрапити всі охочі!

Повну інформацію про проект, в тому числі про арт кемп, ви знайдете тут.

Приєднуйтесь і ви до Сонячної родини, – тут ви є самим собою і навколо панує розвиток, прекрасний настрій і світлі люди!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>