Скульптури з столових приборів Гері Хові

Гері Хові

Сьогодні продовжую розповідати про нові, не звідані раніше, грані мистецтва.

Американець Гері  Хові захоплюється створенням скульптур вже біля 10 років. У 2004 році він вперше спробував… столові прибори, як матеріал для свої робіт, і з тих пір ножі, ложки і виделки стали невід’ємною частиною його життя.

Ведмідь

Майстер абсолютно нічого не змінює у самому матеріалі – всі згини ложок і виделок, форми ножів і зубці виделок залишаються незмінними, Гері просто обрізає те, що йому не потрібно.

Під час створення скульптури всі елементи її ретельно приварюються, щоб готова скульптура не розсипалася від першого ж доторку.

Творіння Гері Хові з такого, на перший погляд, ‘’черствого’’ матеріалу виглядають напрочуд реалістично. Безперечно, бездоганна робота талановитої і дуже сильної людини.

Справа тому, що Гері ще з 1994 року  хворий на хворобу Паркінсона. Враховуючи те, що сім’я у нього досить велика, жінка і аж 4 дітей, питання виживання у цій сім’ї стояли дуже гостро і тому Гері не здавався і довго шукав чим же він навіть під час хвороби може підтримати свою сім’ю. І ось так ‘’прийшов’’ до цих дивовижних скульптур.

Око

Зараз, зізнається Гері, ці скульптури не тільки допомагають заробляти на життя його сім’ї, а і дають просто надзвичайний терапевтичний ефект у лікуванні, що дозволяє йому далі творити свої надзвичайні роботи.

Бульдог

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>