Як відомо, для істинних майстрів своє справи – справжніх митців, грані у мистецтві фактично знищуються. Творчі люди завжди прагнуть розвитку і за рахунок цього багато речей, що раніше вважалися табу, втілюються у життя. Це лишній раз нам підтверджує токійський митець Haroshi, що створює свої роботи з старих дошок для скейтборду!
На початках своєї творчої діяльності скейтер Haroshi займався декоруванням скейтів, але одного разу він помітив на смітнику величезне кладовище старих, вже не нікому не потрібних скейтбордів і вирішив, що такі речі мають жити максимально довго і почав створювати скульптури з скейтів. Перші свої роботи Haroshi почав робити ще на початку двадцять першого століття, але спражня популярність до нього прийшла на початку 2010 року, коли вперше відбулися його персональні виставки – спочатку в Токіо, а згодом – і по всьому світу.
Нещодавно відбулася його персональна виставка в одній з галерей міста Лондона, яку він назвав філософською назвою ‘’Біль’’.
Центральною роботою цієї виставки є автопортрет самого майстра у формі бюсту з дивною гримасою. Одні митці кажуть, що це справжня і щира БІЛЬ, інші – що це муки творчості.
Подивіться на це серце… Не дивлячись на неприродній колір, воно… ЖИВЕ!
Цікаво, а що ж символізує це дерев’яне рукостискання?
Насправді за довгі 13 з лишнім років у Haroshi накопилося чимало робіт, тому пропоную у форматі галереї переглянути ще декілька цікавих і унікальних скульптур цього неперевершеного майстра.
P.S. Зовсім забув зазначити, що на початках своєї діяльності Haroshi cпівпрацював і з іншими майстрами скульптур з скейтбордських дошок: таких як Harumaki, наприклад. Але на світовий мистецький олімп він вийшов саме, як самостійний скульптор.