Скульптури з грифелю

СерцеЯк часто ми про себе лаялися, коли намагались марно заточити олівця; підступний грифель часто ламається у непотрібний момент. А от Далтон Гетті з Америки робить з олівців, а саме з грифеля, спражні витвори мистецтва.

Далтону Гетті сорок п’ять років, працює він теслярем, чим і заробляє собі на життя. Але ще у віці двадцяти років Далтон створив свою першу скульптуру з грифеля, і з тих пір не полишає це хобі.

Звісно, всім відомо, що грифель – достатньо м’який матеріал і теоретично з ним достатньо просто працювати. Але поглянувши на грифель любого олівця ви зрозумієте, наскільки філігранною має бути техніка скульптора, що візьметься за це. Доречі, сама цікава деталь, що при створенні своїх скульптур Далтон не користується ані лупою, ані мікроскопом. Його три робочі інструменти – лезо, ніж і ткацька голка.
Ланцюг
Звісно, що працює над своїми творіннями Далтон тільки у неробочий час – приблизно дві години на добу, тому строк створення таких скульптур – від декількох місяців до декількох років. До того ж, часто скульптури просто ламаються, що ще більш затягує процес їх створення. Але Далтон ніколи не здається, і знову береться за роботу.
Cтілець
Як зазначалося вище, для Далтона Гетті створення цих скульптур – це просто хобі, але зараз у його колекції вже близько 100 робіт і він вже серйозно замислюється над персональною виставкою.
Елвіс Преслі

Скульптури з грифелю: 2 коментаря

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>