Скляна біжутерія з праху!

Прикраси

Cьогодні я вам розкажу дивовижну і трохи моторошну історію художниці Меррі Коор.

Меррі вже близько 14 років займається виготовленням скляних бусин і підвісок. Але одного дня їй поступило, м’яко кажучи, дуже незвичне замовлення. Молода пара попросила зробити прикрасу з праху померлого друга.

Меррі прийняла замовлення і ніколи не забуде ці емоції, коли вона його виконувала: у студії тоді було 27 С і її постійно трясло. Але замовлення було успішно виконано.

Робочий процес

Зараз Меррі Коор розуміє, що це замовлення надало новий зміст її роботам. Звісно, це теж бізнес, як не крути, але на першому щаблі для Меррі – залишити пам’ять про найрідніших людей.

Меррі виготовляє подібні замовлення тільки вручну і тільки одне замовлення за раз. Додатково майстриня просить фотографію і письмову розповідь про людину, яку так сильно любили.

Процес виконання замовлення починається з плавки скла, що створює круглу бусину. Після цього додається прах, що закручується у спіраль зверху ще м’якого шару. І вже після цього всю цю прикрасу вона ‘’одягає’’ у прозоре скло. Скло і прах стають одним цілим.

Кулон

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>