Сакральний картон Уоррена Кінга

Старенькі

А що ви здатні створити з картону? Ну, якісь невеличкі фігурки, якісь модні прикраси, скрапбукінг… А як щодо людських фігур у натуральний зріст ще і з відтворенням контурів обличчя і міміки? Для американця Уоррена Кінга – це буденні справи!

Так, Уоррен займається різьбою по картону – ось такий незвичний матеріал він для себе вибрав. Після вирізання потрібних частин, він склеює з них фігури людей у натуральну величину.

Зараз він живе у Стокгольмі, але насправді він – етнічний китаєць, але в Китаї раніше не був, до одного моменту, що змінив його життя.

Сім'я

Справа в тому, що батько і мати Уоррена – теж корінні американці, а от дід і бабця колись втекли з Китаю до Америки, рятуючись від громадянської війни.

Звісно ж, як любий порядний нащадок, він з сім’єю одного разу відвідав село, у кому зросло не одне покоління його предків. І практично всі мешканці пам’ятали його сім’ю і розповіли багато історій з її життя.

Як зізнається сам митець, у цьому селі він здобув гармонію, адже віднайшов те, чого так довго шукав. Він вирішив зібрати образи всіх тих людей, що він бачив у селі, і відтворити їх у картонному варіанті. Це було щось дуже особисте!

Китаєць

Звісно ж, з картоном Уоррен був знайомий вже давно, коли клеїв для своїх дітей, шоломи, костюми тощо. Так як це завжди були оригінально, діти були у захваті від такого тата. Але нова мета, яку він собі поставив, виводила його роботи на якісно-новий рівень!

І картонні скульптури китайських селян справді вдалися, у кожній з них справді відчувається характер людини. І через ці скульптури, дивовижно, справді можна заглянути у їх внутрішній світ! На одну з таких фігур у Уоррена йшло близько двох тижнів.

Займаючись створенням цим фігур, Уоррен відновлює духовний зв’язок поколінь, що є важливим для всіх сімей, які розкидані по всьому світу. Його велика мрія – відтворити мешканців його села повністю.

Ось так родове дерево розкрило в людині справжній талант!

Відпочинок

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>