Роман Рабінович про Уяву

Роман Рабінович

Довго думаючи, який же майстер-клас вам сьогодні показати, шановні читачі (давненько вже у нас їх не було), вирішив сьогодні запропонувати вашій увазі відео класу Романа Рабіновича про Уяву.

Знаєте, як інколи кажуть… Цю книжку мають прочитати всі (наприклад, Айн Ренд – Атлант Розправив Плечі), цей фільм має подивитись кожен і т.д. Ось стосовно цього відео я можу сказати – з цим класом Романа має ознайомитись кожен!

Роман Рабінович – режисер театру ‘’МГУ’’ і майстер по тренінгам міжнародного освітнього центру Відкритий Світ,  у цьому відео розповідає студентам і викладачам театрального вузу про нашу з вами Уяву. І хоч клас особливо цікавий саме для творчих людей, почерпнути  з нього щось для нашого життя – може абсолютно кожен.

Це неможливо описати словами, це треба просто дивитися. А ‘’переварювати’’ навіть буде не потрібно, бо Роман просто нагадає нам про очевидні для нас речі, про які ми чомусь забули.

Приємного вам перегляду, і дивитися всім!!!

P.S. Надзвичайно цікаво було б почитати ваші відгуки щодо цього класу. Залишайте їх у коментарях!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>