Проект ”Questoria” – мистецтво активного відпочинку

Губернатор
У позаминулу неділю був один з найкращих моїх вихідних. Нарешті я зміг по-справжньому розслабитися. День був насиченим на події, але основні з них- це концерт піаніста Єгора Грушина, а також участь у проекті ‘’Questoria’’, про який я хочу вам розповісти.

Цей проект зародився у Росії, звідки і прийшов до нас, на Україну. Questoria – це живі квести (детективи) з домішками екшн складової.

Зараз у Львові дуже популярні живі, активні квести, де ви маєте бігати або їздити по місту і розгадувати різноманітні загадки. Але зразу ж хочу зауважити, що Questoria – це принципово новий проект для Львова, – квест,  зв’язаний сюжетною лінією.

Грали ми в гру ‘’Заповіт Флінта’’; як ви розумієте, на піратську тематику. Нажаль людей було небагато, але кворум для гри був. Мене назначили губернатором і видали відповідну брошуру, в якій розповідалася сюжетна лінія для мого персонажу, яка характеризувала мій характер, і саме головне – у ній вказувалися мої завдання на цей квест. Скажу зразу – з своєю роллю я не впорався: з багатьох завдань я виконав лише два, і то в останній момент.

Щодо сюжету мені важко судити, так як сюжет складається з дій дуже багатьох персонажів, про які я дізнався дуже мало. Я через певну сумбурність у своїх діях не дотримався основного правила успішної гри у квест  – добувати інформацію, тому і не виконав більшість сюжетних завдань гри.

Але найголовніше – що я отримав нові незабутні емоції і по-справжньому відпочив. Я міг би перечислити безліч позитивних моментів цього унікального проекту, але хочеться сказати найголовніше!  Цей проект дає нам унікальну можливість вийти за рамки ‘’зони комфорту’’, а, отже, не просто гарно провести недільний уікенд, а і набратися певного життєвого досвіду і урізноманітнити своє життя у майбутньому. Особисто мені через цю випадкову роль вдалося провести деякі паралелі з своїм особистим життям і зрозуміти, що потрібно змінити у ньому.

Єдиний мінус – не знаю, як у інших, але у сюжетній лінії мого персонажу не було завершення, причому, що деякі мої цілі його вимагали.  Це трошки здивувало, але організатори зрозуміли моє здивування і пообіцяли це виправити у найближчому майбутньому.

Запрошую всіх, хто любить активний відпочинок, хоче відчути себе актором і зробити своє життя яскравішим, приєднуватися до веселої компанії Questoria. Впевнений, що ви не пошкодуєте.

Головну підказку, яку хотів би дати від себе для новачків, з розумом оцініть, але не зациклюйтесь на своїх задачах. Головне зрозумійте свого персонажа, його харизму і щиро відігравайте свою роль, тоді ви без проблем виконаєте всі свої цілі і успішно завершите квест.

У Львові ігри відбуваються кожну неділю в 13 00 в музеї-ресторані ‘’Арсенал’’. Ще декілька тижнів там буде відбуватися гра ‘’Заповіт Флінта’’, а вже згодом обов’язково з’являться ігри з новими цікавими сюжетами.

Крім Львова, ігри відбуваються у Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Донецьку, Харкові і Одесі. Ознайомитися з розкладом ігр по Україні і подати заявку на участь ви можете тут.

Проект ”Questoria” – мистецтво активного відпочинку: 2 коментаря

  1. А мене запрошували у Києві друзі пограти… але в мене не вийшло тоді. У Львові обов’язково треба сходити. Дякую за інформацію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>