Проект нового дизайну Євро банкнот

Євро новий дизайн

Не дивлячись на те, що на багатьох грошових банкнотах світу відображена історія того чи іншого народу, багато митців у світі вважають гроші специфічним ‘’мертвим’’ засобом розрахунку (мається на увазі їх одноманітний дизайн).

Майбутній дизайнер з Венгрії Барбара Бернат вирішила оживити у своєму проекті грошові купюри Євро. На її грошових купюрах зображені зовсім не політичні діячі, а птахи, тварини і рослини!

Цей цікавий проект Барбара вирішила створити в рамках свого дипломного проекту. Звісно ж, так як її  робота представляє новий дизайн саме купюр Євро, вся флора і фауна для проекту вибиралася саме з Європи.

Презентація Євро

Розмір купюр – абсолютно ідентичний оригіналу. Мета проекту – оживити сприйняття нашого світу і довести, що це можливо зробити і з допомогою грошей.

Щоб її купюри були максимально подібні на оригінал, вона навіть розробила для них спеціальні водяні знаки. Подивившись на ці Євро через ультрафіолет, можна побачити скелети тварин.

Всі свої малюнки Барбара переносила на мідні гравюри, які вона використовувала з метою імітування процесу друку банкнот: щоб купюри виглядали, як справжні!

Захист Євро

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>