Правда від Джорджа Карліна

Джордж Карлін

Нещодавно я вперше познайомився з творчістю саркастичного коміка Джорджа Карліна. І навіть не міг подумати, що в Америці він був насправді культовою постаттю комедійного світу.

Самі американці говорять про Джорджа, що це фактично єдина людина, якій вони дозволяли сміятися над собою.

У своїх номерах Джордж був завжди чесним і відвертим з своїми глядачами і пропагував це, як одне з своїх життєвих кредо. Він згадує, коли йому було лише 4 роки, його дідусь частенько казав щось на кшталт: піду я займуся сексом з твоєю бабусею.

Також Джордж був відвертим атеїстом, і запропонував з 10 заповідей зробити 3.

Він зізнається, щоб розповідати людям про життєві парадокси, їх дурні і погані вчинки, він випробовував все це на собі.

Ще один цікавий факт з біографії Карліна, у 1972 році відбувся його найскандальніший виступ ‘’Cім слів, які ви не можете сказати у телеефірі’’ – shit, fuck, piss,  cunt,  motherfucker, tits і cocksucker. По підсумкам цього виступу навіть відбувся суд, у якому уряд зобов’язали строго слідкувати за матом у публічних виступах. Але сам Джордж не перестав вживати нецензурноъ лексіки… :)

Серед професійної діяльності Джорджа Карліна варто також відзначити численні ролі у американських театрах, за що він навіть отримав зірку на алеї слави у Голівуді; зіграв у більше, ніж 20 фільмах (самим відомим з яких є безперечно фільм ‘’Догма’’, після якого на вустах кожного, хто його переглянув, була фраза: ‘’Католіцизм – це круто’’) і його публіцистичні праці.

Помер Джордж Карлін у 2008 році через сердешну недостатність.

Не дивлячись на бурне, зовсім не ангельське і суперечливе життя, Джордж всім нам хотів добра, і крім вище згаданих 3 заповідей, він залишив нам ще одну:  завжди думайте головою!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>