Онлайн курс красномовства Открой Рот

Открой Рот

У своєму журналі я вже писав про ораторське мистецтво, як об’єктивну потребу для кожної людини в той чи інший момент життя. А сьогодні я хочу поділитись інформацією про курс красномовства ‘’Открой Рот’’, що відкриває красномовство, як ресурс, з зовсім іншої сторони.

У більшості курсів з красномовства справді дають цінні і потрібні знання, але є одне важливе АЛЕ – 98 відсотків цих курсів не дають практичних навичок як ті чи інші прийоми використовувати у гармонії з своєю особистістю. Для цього, будьте добрі, ідіть на другий курс і т.д. і т.п. Цей ланцюг курсів може тягнутися нескінченно і ви, отримавши щось справді цікаве і цінне, просто не зможете це застосувати на практиці…

Кожен оратор – це Особистість, і те що блискуче спрацює у одного, буде провальним у іншого. Тому важливо отримані знання і навички трансформувати само стосовно власного Я.

І тому для красномовця-початківця дуже важливо не заплутатися у потоці інфи і почати роботу над собою з чітким розумінням що і як він хоче розвивати через красномовство. Іншими словами для того, щоб красномовство для вас стало справжнім помічником, ви повинні чітко усвідомлювати ваше місце у житті і що саме ви хочете транслювати у цей прекрасний світ. І якщо ви думаєте: ‘’Та хто я такий, я ж нічого не вмію, чим же буду ділитись з людьми?..’’ – це не так. Ми набираємося нових знань і корисних навичок кожного дня, просто часто не усвідомлюємо це!

І ‘’Открой Рот’’ – це саме той інструмент: курс Олександра Олешко, що об’єднює у собі 5-10 чи можливо більше курсів в один повноцінний комплекс з розкриття особистості, розуміння себе у моменті Тут і Зараз і, звісно ж, технічних і практичних навичок самого красномовства, які на 100% у вас запрацюють завдяки унікальній методиці курсу.

Зараз відкритий набір у п’ятиденний курс, що стартує 27 квітня, де можна познайомитись з методикою і зрозуміти, як організована робота на курсі і на чому саме Олександр робить акцент у своїй авторській методиці. Всю інфу ви знайдете тут.

Ну а якщо ви відчуваєте, що хочете глибокої і продуктивної роботи, то вам точно на 30 денний курс від Олександра Олешко, найближчий з яких стартує 4 травня, а зареєструватися на нього можна тут. Курси регулярні – тому дані посилання завжди актуальні і робочі ;)

Завдяки цьому унікальному курсі я зрозумів, на якому етапі особистості я перебуваю, що можу нести корисного людям вже тут і зараз і над чим треба працювати, щоб не зупинятись на досягнутому. Життя реально встало на місце і все розклалося по поличках!

Хочете такої ж трансформації?! Записуйтесь на курс, і прибуде з вами сила вашого Я!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>